top of page

ALTUN'S GARDEN

Altun's Garden, yeni yerleri gezme ve keşfetme tutkusunu paylaşan girişimciler tarafından kurulmuştur. Merkezinde memnuniyet, tasarım ve sadelik bulunan hizmet anlayışımız sayesinde, rezervasyon yaptırdığınız andan itibaren alışılmışın dışında bir deneyim yaşayacağınızdan eminiz.

Kapıdan içeri adımınızı atar atmaz, benzersiz  konukseverliği fark edeceksiniz. Yumuşacık nevresimler, kusursuz danışma hizmetleri ve sıra dışı tasarım, bizi biz yapan özelliklerden yalnızca birkaçıdır. 

Deniz

01

Bodrum' un en güzel sahillerinden olan Yahşi sahile araç ile 10 dk. mesafede olan Altun's Garden' dan denize ulaşmak çok kolay.

02

Yemek

Bodrum yarım adasının merkezinde bulunan Altun's Garden, Ortakent köy içine 5 dk mesafededir. Birçok farklı yemek seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Gece Hayatı

03

Merkezi noktalara kısa mesafelerde yer alan Altun's Garden'dan eğlencenin merkezine gitmek çok kolay. İster Bodrum merkez, ister Yalıkavak ister Turgutreis...

Tarih

04

Bodrum, Antik Çağ’dan günümüze   Leleg, Karia, Pers, Dor, Helen, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi çeşitli kültür ve uygarlıkların izlerini barındırır.

Turlar

05

Birçok güzel koya ev sahipliği yapan Bodrum' da günlük turlara katılıp denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

06

Müze

Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi,dünyada sayılı sualtı müzelerinden biri. Sanat güneşimiz Zeki Müren, son zamanlarını Bodrum’daki evinde geçirdi. Zeki Müren vefat ettikten sonra, yaşadığı bu ev müzeye dönüştürüldü ve Zeki Müren Sanat Müzesi olarak  ziyaretçilerini ağırlıyor.

bottom of page